Jelena Guseva (Trofimova)

Klinikinė psichologė, jungiškosios krypties psichoterapeutė

Susitarti dėl konsultacijos galima tel. +370 699 75265 arba el. paštu jelena.psichologe@gmail.com
Konsultuoju suaugusius, vyresnius paauglius, taip pat ir poras. Laisvai kalbu lietuvių ir rusų kalbomis, vidutiniame lygyje - anglų bei ispanų kalbomis. Dirbu Vilniaus Naujamiestyje Raseinių g. arba nuotoliniu būdu per Zoom programą.

Išsilavinimas:
Klinikinės psichologijos magistrės laipsnį įgijau Vilniaus Universitete 2000 metais. 2018 metais baigiau K. G. Jungo analitinės psichoterapijos programą Praktinės psichologijos studijų centre, kur man buvo suteikta jungiškosios krypties psichoterapeutės kvalifikacija. Nuo 2019 metų esu kandidatė į psichoanalitikus.

Darbo patirtis:
    • 1999-2019 metai - psichologė įvairiose valstybinėse sveikatos įstaigose ir nevyriausybinėse organizacijose: Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje, Vilniaus m. Psichikos sveikatos centro Psichoterapijos filiale, Šv. Kryžiaus namuose, JPPC Krizių įveikimo centre, Šeimos ir asmens saviugdos centre “Bendrakeleiviai", Vilniaus m. Psichikos sveikatos centro Savižudybių prevencijos skyriuje.
    • 2003-2018 metai - savanorystė ir darbas savižudybių prevencijos srityje: paramos grupių nusižudžiusiųjų artimiesiems organizatorė, vedančioji ir supervizorė. Taip pat kelių mokslinių publikacijų ir praktinio savižudybių prevencijos vadovo mokykloms bendraautorė.
    • Nuo 2011 metų iki dabar - privati psichologinio konsultavimo ir psichoterapinė praktika.  

Kita profesinė veikla:
    • Knygos "Įskaudinta meilė. Skyrybos: išgyventi ir kilti" (Sudarytoja Elvyra Kučinskaitė, Tyto Alba, 2015) bendraautorė;
    • Gražinos Gudaitės knygos "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta" (Vilniaus Universiteto leidykla, 2016) vertimas iš lietuvių kalbos į rusų kalbą: Гражина Гудайте "Отношения с авторитетом и интеграция личной силы" (Vilnius University press, 2020);
    • Virtualios pagalbos skyrybų krizę išgyvenantiems žmonėms “Nebaltas lapas” bendraautorė, rėmėja ir koordinatorė, 2020-2021 metai.

Narystė:
Lietuvos psichologų sąjungos narė, Lietuvos analitinės psichologijos asociacijos narė kandidatė, asociacijų „Artimiems” ir „Bendrakeleiviai“ narė.