Atvirų paskaitų ciklas 2013 - 2014

" Tai apie visybę tikriausiai mes nuolat svajojame, tačiau sąmonė kelia tokį triukšmą, kad mes negalime jos išgirsti.“ C.G. Jungas
 

Lietuvos analitinės psichologijos asociacijos

atvirų paskaitų ciklas

2013-2014

 

Paskaitas skaito jungiškosios krypties psichoanalitikai ir psichoterapeutai. Į jas kviečiame ne tik psichikos sveikatos specialistus, bet ir visus besidominčius vidiniu žmogaus gyvenimu. Po kiekvienos paskaitos galima lektoriui užduoti rūpimus klausimus.

2013 m. gruodžio 12 d.

Elona Ilgiuvienė Vaiko netekties išgyvenimai: per neviltį prasmės link.

2014 m. sausio 16 d.

Rasa Šilalytė Vidinio gydytojo, išminčiaus archetipas.

2014 m. vasario 13 d.

Dr. Asta Zbarauskaitė NSO ir ateiviai: šiuolaikinių mitų psichologinės funkcijos.

2014 m. kovo 20 d.
Dr. Ieva Povilaitienė Psichozė kaip sudėtinga vidinė kelionė.

2014 m. balandžio 24 d. 

Goda Rukšaitė Nuo menkavertiškumo iki individuacijos.

2014 m. gegužės 22 d.

Algis Petronis Žmogus ir jo Šešėlis pasakose apie linų kančią.

 

Paskaitų pradžia 18:30, pabaiga 20:00.

Paskaitos vyksta Daukanto a. 1, Vilniuje, Šv. Kryžiaus namų salėje.

Įėjimas laisvas, pro vartelius nuo Šv. Kryžiaus (Bonifratų) bažnyčios pusės.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.G. Jungo sukurta analitinė psichologija – išsami žinių apie žmogaus psichiką ir jos raidą sistema. Ji susitelkusi ties visa psichikos gyvenimo įvairove: tiek sveikomis, tiek patologinėmis jo išraiškomis. Jos didžiulės įtakos XX a. visuomenei, mokslui, menui ir kultūrai dėka ekstraversijos ir intraversijos, kolektyvinės pasąmonės ir archetipo sąvokos yra tapusios kasdienio diskurso dalimi.

Lietuvos analitinės psichologijos asociacija (LAPA) yra Tarptautinės analitinės psichologijos asociacijos (IAAP) narė ir vienija aukštos kvalifikacijos jungiškosios krypties psichoanalitikus bei psichoterapeutus. Šie praktiškai taiko analitinės psichologijos žinias teikdami psichoterapinę pagalbą, lydi kelionėje į giliausius savo asmenybės klodus ir kuria saugią erdvę asmenybės tapsmui savita ir vientisa. LAPA nariai taip pat konsultuoja, ugdo, moko psichologijos studentus, psichologus, psichoterapeutus, skleidžia analitinės psichologijos idėjas plačiajai visuomenei.

Kontaktai: Lietuvos analitinės psichologijos asociacija.  Būstinės adresas: Baltasis skg. 7-3, Vilnius. Svetainė: www.lapa.lt

 

Daugiau informacijos apie atvirų paskaitų ciklą:

Elona Ilgiuvienė, tel.: 8699 37686